Ocieplenie Poddasza
Pianką PUR

Video

Wybierz nowoczesne izolacje pianką PUR

Ocieplanie pianką PUR to obecnie jedna z najefektywniejszych metod termoizolacji poddasza. Szczelna warstwa, pozbawiona łączeń i mostków cieplnych skutecznie zatrzyma ciepło na poddaszu. Komfort poczujesz także w lecie, kiedy izolacja z pianki PUR zatrzyma nagrzewanie się pomieszczeń od gorącego dachu. Ocieplenie poddasza pianką PUR to metoda szybka, skuteczna i trwała, to zdecydowanie nowoczesna technologia, która staje się standardem współczesnego budownictwa!

Stosujemy materiały tylko
najwyższej jakości

Crossin Izolacje Pianą PUR

Posiadamy Certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy marki Crossin®

 

Wybierz TERMIL

Termil - Lider izolacji natryskowych w woj. mazowieckim

Lider izolacji natryskowych

Jesteśmy jedną z najdłużej i najprężniej działających firm w branży izolacji natryskowych na Mazowszu.

Doświadczona kadra

Doświadczona kadra

Prace przy montażu piany PUR wykonują doświadczeni specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie.

Termil - Autoryzowany Wykonawca Crossin

Autoryzacja Crossin

Jeteśmy autoryzowanym wykonawcą marki Crossin® - czołowego producenta pian poliuretanowych w Polsce.

Dowiedz się więcej!
Budowlaniec

Sprawdź ile kosztuje Ocieplenie Poddasza Pianką

Gwarantujemy atrakcyjne ceny w stosunku do jakości wykonywanych usług!

Zobacz Wybrane Realizacje

Dowiedz się więcej

Poddasze to dla wielu osób ważne miejsce w domu. Często właściciele decydują się na zaadaptowanie go na pokoje użytkowe. Okna w dachu, cenione przez domowników za urok i wprowadzanie przyjemnej atmosfery, muszą być dobrze uszczelnione. Dzięki temu zimą nie przepuszczają mroźnego powietrza. Równie ważne, jeśli nie ważniejsze, jest ocieplanie poddasza pianką. Zabieg ten pozwala utrzymać w pomieszczeniu odpowiednią temperaturę. Najkorzystniejsze dla domu jest ocieplenie pianką poliuretanową. Materiał ten pozwala na oszczędność w ogrzewaniu. Pianka izoluje na tyle skutecznie, że rachunki za prąd ulegają realnemu zmniejszeniu. To dzięki niej nie trzeba maksymalnie rozkręcać kaloryferów. Jest to więc wkład w zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery, tak istotne przy występujących alarmach smogowych. Pianka jest odporna na zmiany temperatur, nie niszczeje od jej wahań. Jest bardzo wytrzymała, pianka otwarto-komórkowa nie zmienia swoich właściwości przez ponad 20 lat. Daje to komfort właścicielom – nie muszą oni powtarzać ocieplania co kilka lat.

To również doskonałe rozwiązanie dla alergików. Zdarza się, że osoby uczulone na materiały włókniste, po ociepleniu nią pomieszczenia, dostają wysypek, kataru, kaszlu lub innych oznak alergii. Przebywanie w pobliżu materiału, który uczula, może sprawić wiele nieprzyjemności. Osoba uczulona może mieć problem ze skupieniem uwagi oraz samopoczuciem. W skrajnych przypadkach osoba uczulona na materiały pylące, którą ocieplone jest pomieszczenie, może nie móc w nim przebywać. Problemem występującym przy ocieplaniu materiałem włóknistym jest również zadomawianie się zwierząt takich jak kuny. To dla nich wygodne, ciepłe miejsce, w którym często decydują się wykorzystywać jako schronienie. Nie jest to komfortowe dla mieszkańców i może być źródłem irytacji. Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową pozwala uniknąć tego kłopotu. Zwierzęta nie mają ochoty ani możliwości zadomowić się w piance. Pozwala to poczuć się w domu naprawdę bezpiecznie.

Materiał, jakim jest pianka poliuretanowa, ma niską nasiąkliwość. To ta cecha sprawia, że jest ona tak wytrzymała. Ocieplenia pochłaniające wodę butwieją i niszczeją. Brak chłonności to również zaleta, dzięki której w materiale tym nie powstaje grzyb. Przebywanie w nim to ryzyko chorób, które powstają przy wdychaniu powietrza, w którym się znajduje. Ocieplenie poddasza pianką pomaga zapobiec zapaleniom spojówek czy astmie! To także możliwość korzystania ze spokoju w swoim domu. Materiał ten dobrze wycisza pomieszczenie. To doskonały sposób na to, aby odciąć się od hałasu i spędzać przyjemne chwile. W tak zabezpieczonym pomieszczeniu z powodzeniem urządzić można sypialnię lub pokój dziecka. Założenie pianki może zająć tylko jeden dzień. Szybkość jej montażu to duże ułatwienie. Przy budowie domu, która zajmuje znaczącą ilość czasu, ważna jest każda chwila. Ocieplenie pianką jest polecane wszystkim, którzy cenią komfort i dobrą jakość.