Izolacje obiektów rolniczych
Pianką PUR

Video

Skuteczne izolacje pianką PUR w rolnictwie

Wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szybko, dokładnie i skutecznie wykonać izolację, to zamknięto komórkowa piana poliuretanowa sprawdzi się idealnie. Piana zamknięto-komórkowa ma kilka cech, które doskonale pasują do potrzeb obiektów rolniczych. Przykleja się do niemal każdego materiału budowlanego – jest materiałem nienasiąkliwym i gazoszczelnym – dzięki aplikacji natryskowej tworzy sztywną, szczelną, jednolitą i trwałą powłokę izolacyjną.

Stosujemy materiały tylko
najwyższej jakości

Crossin Izolacje Pianą PUR

Posiadamy Certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy marki Crossin®

Wybierz TERMIL

Termil - Lider izolacji natryskowych w woj. mazowieckim

Lider izolacji natryskowych

Jesteśmy jedną z najdłużej i najprężniej działających firm w branży izolacji natryskowych na Mazowszu.

Doświadczona kadra

Doświadczona kadra

Prace przy montażu piany PUR wykonują doświadczeni specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie.

Termil - Autoryzowany Wykonawca Crossin

Autoryzacja Crossin

Jeteśmy autoryzowanym wykonawcą marki Crossin® - czołowego producenta pian poliuretanowych w Polsce.

Dowiedz się więcej!
Budowlaniec

Sprawdź ile kosztują Izolacje dla Rolnictwa

Gwarantujemy atrakcyjne ceny w stosunku do jakości wykonywanych usług!

Zobacz Wybrane Realizacje

Dowiedz się więcej

Piana zamknięto komorowa jest doskonałym termo izolatorem (λd = 0,022 W/m.K) – szybko i trwale przykleja się do niemal każdego materiału budowlanego. Jest także materiałem nienasiąkliwym i gazoszczelnym, a dzięki aplikacji natryskowej tworzy sztywną, szczelną, jednolitą i trwałą powłokę izolacyjną.

Powyższe zalety sprawiają, że zamknięto-komorowa piana PUR sprawdzą się idealnie w przechowalniach owoców i warzyw, obiektach hodowlanych (chlewnie, obory, kurniki i inne), magazynach i pakowniach, spichlerzach i garażach.

Izolacja natryskowa jest najlepszym wyborem przy przebudowach lub adaptacjach starych obiektów na nowoczesne obiekty rolnicze. Oczywiście doskonałe parametry izolacyjne umożliwiają utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz obiektu przy minimalnym zużyciu energii. W obiektach izolowanych pianą nie występuje zjawisko skraplania się wilgoci, co jest szczególnie ważne w budynkach hodowlanych, gdzie wilgoć ma bardzo negatywny wpływ na dobrostan zwierząt. Właśnie z tych powodów izolacja przechowalni, chlewni, obór i kurników to najczęstsze zastosowania piany zamknięto komórkowej w nowoczesnym rolnictwie.