Budownictwo

Budownictwo

Natryskowe izolacje oferowane przez firmę TERMIL pod każdym względem wypierają dotychczas stosowane tradycyjne metody izolacji i dociepleń. Pozwalają skutecznie wyizolować obiekt, co skutkuje do drastycznym zmniejszeniem zużywanej energii a tym samym obniżenie rachunków za ogrzewanie i klimatyzację. Już teraz dowiedz się jak budować z myślą o przyszłości i mieszkać ekonomicznie, zdrowo, ekologicznie wybierając izolacje natryskowe instalowane przez specjalistyczną firmę TERMIL.

Izolacje Przyszłości – Izolacje Natryskowe

Izolacje Natryskowe, które wykonuje nasza firma są doceniane na całym świecie. Technologia, którą się posługujemy jest rozwijana, ulepszana i stosowana od 30 lat. Pochodzi z USA i Kanady. Zespół wybitnych naukowców opracował i ciągle udoskonala nowe rozwiązania izolacji i ocieplenia budynków. Proponowane przez firmę TERMIL technologie zostały zastosowana na milionach inwestycji na całym świecie. Zarówno domach jednorodzinnych, wielorodzinnych jak i obiektach kubaturowych. Teraz ta doskonałą i sprawdzona technologia jest dostępna również w Polsce. Firma TERMIL IZOLACJE NATRYSKOWE z sukcesem od czterech lat realizuje nawet najbardziej skomplikowane i trudne termo i hydro izolacje w Warszawie, na Mazowszu i w całej Polsce.

images7F4F0DML                             images0V6OS3EB

Izolacje natryskowe, czyli przetworzone w specjalnych reaktorach bezpośrednio na budowie klienta poliuretany to technologia zostawiająca o dekady inne tradycyjne metody izolacji i dociepleń budynków. Pianka natryskowa wykonywana przez TERMIL posiada doskonałe właściwości, dzięki  którym idealnie nadaje się do zastosowanie jako izolacja termiczna obiektów. Piana otwarto komorowa w ciągu kilku sekund rozrasta się 120-krotnie co sprawia że jest niezwykle wydajna. Posiada ona bardzo dobre właściwości adhezyjne (przyczepiania się ) do niemal wszystkich powierzchni: drewna, betonu, tynku, płyt, membrany itd. Rozrastając się wypełnia wszelkie szpary, szczeliny i pęknięcia blokując ucieczkę ciepła poprzez wywiewanie powietrza. Straty ciepła poprzez wywiewanie stanowią największy problem w dotychczas stosowanych izolacjach. Różnice w stosowaniu piany PUR i tradycyjnych materiałów izolacyjnych można bardzo dobrze zaobserwować w raportach z wykorzystaniem kamer termowizyjnych.

Podstawowym sposobem na oszczędzanie energii jest po prostu zużywać jej mniej

Rozwój cywilizacji do ciągłe zwiększanie zapotrzebowania na energię – rośnie produkcja, ubożeją zasoby surowców naturalnych. Aby temu zaradzić należy zmienić sposób podejścia do wykorzystania enrgji. Jedynie inwestowanie w nowoczesne technologie, które są energooszczędne i ekologiczne pozwalają przeciwdziałać zostawianiu w środowisku naturalnym nieodwracalnych śladów egzystencji ludzkości.

Już dziś postanów budować z myślą i przyszłości i zacznij mieszkać energooszczędnie, ekologicznie, zdrowo.

Proponowane materiały firm:     Crissin logo

 

>